Telgid, poodiumid, mööbel, piirdepostid, kaabli sillad

Pop-up telk 3m×4,5m
Rendi hind: 75.00 EUR/päev + KM 20%
Komplektis on 50 mm kuuenurkse profiiliga telgi raam, katus, 3 seina +1 keskelt lukuga avatav sein, kinnitus rihmad ja vaiad, 4 betoon raskust 15kg (iga üks), lisaks ratastega kandekott. Katus ja seinad on 500D polüester kangast, mis on tule ja veekindlad ning ultraviolettkiirguse kaitsega. Seinad on omavahel ühendatud lukuga, ülevalt kinnitatud takjapaelaga, ühel seinal on keskel lukk, mida saab vajadusel avada ja sulgeda. Nurkades on nailonist kahekordne kangas. Tänu oma kompaktsusele on telki kerge transportida ja ladustada.
Kuldne piirdepost
Rendi hind: 9.00 EUR/päev + KM 20%

Kott-tool
Rendi hind: 7.00 EUR/päev + KM 20%

Pehmendusega klapptool, must
Rendi hind: 2.00 EUR/päev + KM 20%

Gravity Laud + Must Kate
Rendi hind: 15.00 EUR/päev + KM 20%
Universal table for dj controllers, mixers, laptops, synthesizer or any other purpose. Very quick and simple to assembly, easy to transport with compact bag.
Baltic Stages poodium 1m*1m
Rendi hind: 10.00 EUR/päev + KM 20%
A high-end stage designed for frequent use as a small stage on its own or as part of larger prefabricated stages. It also can be connected with 1m * 2m podiums from Baltic Stages.
Ühekanaline Kaabli Sild
Rendi hind: 3.00 EUR/päev + KM 20%
Cable Protector, protects and covers cables up to 11mm outer diameter under all types of traffic both pedestrian and vehicular traffic. Drive Over Cable Covers are ideal for outdoor events, exhibitions, site-electrics, industrial plants and factory floors.

Telli nüüd heli- ja valgustehnika

^